MY CO TU ŽIJEME se představujeme

Máme za sebou obyvatele Jižního Města bez politické příslušnosti a jsme hrdí, že můžeme sloužit občanům i v dalším volebním období. Našim hlavním cílem je zastavit developerskou výstavbu a být lidem oporou v době hospodářské krize.

1. Bc. Robert Vašíček, 43 let, bez politické příslušnosti

předseda Zastupitelského klubu My co tu žijeme, předseda Spolku pejskařů

100% účast na zasedáních Zastupitelstva MČ Praha 11. Vždy aktivní v oblasti ochrany životního prostředí, sociální péči o obyvatele a dopravní problematice. Tisícovka vysazených stromů. Dotáhl do konce projekt psího hřiště. Kandidát na starostu a senátora.

2. Magdalena Chytráčková, 47 let, bez politické příslušnosti

místopředsedkyně Hnutí důchodců za životní jistoty

8 let dobrovolnické činnosti v oblasti péče o seniory. Aktivní pejskařka. Ve volném čase se věnuje dobrovolnické výsadbě stromů. Kandidátka na radní pro sociální oblast

3. Marco Cavali, 42 let, člen politické strany Roma Luma

předseda Roma Luma

20 let praxe v údržbě veřejného prostranství. Drobné stavební činnosti včetně oprav chodníků. Rom, který je rovněž hrdým Čechem. Jeho úkolem bude pomáhat lidem v tíživé životní situaci bez rozdílu barvy pleti. Kandidát na předsedu Komise pro národnostní menšiny.

4. Stanislav Byl, 55 let, bez politické příslušnosti

hudebník

37 let praxe v práci s lidmi. V minulosti provozoval úspěšnou cimbálovku. Po ztrátě ledviny chodí na dialýzy, ale nevzdal život. Věnuje se proto jako dobrovolník pomoci sociálně slabým na Praze 11. I jeho úsilím máme na Jižním Městě takřka nulovou kriminalitu domácího obyvatelstva. Kandidát na ombudsmana, který bude řešit sociální situace rodin ještě před prvním kontaktem s příslušnými odbory sociální péče. Díky jeho práci se podaří pomoct lidem dříve, než by se dostali do dluhové pasti.

5. Ing. Jiří Kudlík, 58 let, bez politické příslušnosti

člen Finanční komise při Radě MČ Praha 11

Působil ve státní správě jako ředitel odboru na České správě sociálního zabezpečení. Ekonomické vzdělání a managerské schopnosti ho předurčily pro činnost ve finanční komisi. Kandidát na radního s gescí finance.

6. Maruška Kořenková, 75 let, bez politické příslušnosti

pečovatelka

Přes 20 let pečlivě kultivuje veřejný prostor nejkrásnější zahrádkou v Konstantinově ulici. Výstavní předzahrádka je perlou Jižního Města. Je garantem projektu 5 000 korun na každou veřejnou zahrádku. Každý panelákový vchod by proto měl obdržet nevratnou dotaci 5 000 korun ročně na nákup rostlinek a zvelebení veřejného prostoru. Kandidátka na předsedkyni Komise pro životní prostředí.

7. Veronika Mahdalová, 45 let, bez politické příslušnosti

v domácnosti

Narodila se na Jižním Městě a posledních 8 let pečuje o syna s ADHD. Díky její péči se bezproblémově zařadil do běžné normální školy. Dobrovolnicky pomáhá dalším maminkám na Jižním Městě. Kandidátka na předsedkyni Komise pro rodinu.

8. Antonín Kotal, 77 let, bez politické příslušnosti

poštovní úředník

Ve svém volném čase se věnuje údržbě veřejné zeleně na Praze 11. Díky jeho úsilí se podařilo vyhnat skupinu bezdomovců, kteří se zde živili drobými krádežemi a vytvářeli skládky plné odpadu a lidských výkalů v místní zeleni. Kandidát na referenta údržby zeleně při Jihoměstské majetkové, a. s.

9. Kateřina Ferencová, 47 let, bez politické příslušnosti

recepční

Ve svém volném čase se věnuje dobrovolnictví v sociální oblasti. Má na starosti agendu zaměstnanosti obyvatel Prahy 11. Kandidátka na členku Sociální a zdravotní komise.


PROSAZUJEME LESOPARK JIŽNÍ MĚSTO A STAVEBNÍ UZÁVĚRU NA PRAZE 11 

MY CO TU ŽIJEME

srdcem i rozumem


Bc. Robert

VAŠÍČEK

volební lídr

předseda Zastupitelské klubu My co tu žijeme, předseda Spolku pejskařů


Magdalena

CHYTRÁČKOVÁ

místopředsedkyně

místopředsedkyně Hnutí důchodců za životní jistoty

© 2022 Bc. Robert Vašíček - MY, co tu žijeme,  nezávislá kandidátka pro Prahu 11
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky